Iteahub

Lviv, Героев УПА, 80, 3й этаж
23 January in 19:00
200 грн

Наша героїня поєднує в собі два амплуа — чарівну Настю вдома та серйозну Анастасію Андріївну на роботі. Як і мільйони інших людей, вона працює в компанії, про яку ви, напевно, чули. І займає там посаду, яка вам також добре знайома.

Якщо з Настею все впорядку, то Анастасія Андріївна переживає не кращі часи: проекти, які ще рік тому здавались цікавими, не викликають жодних емоцій, а “дружній колектив” мало не щодня підносить неприємні сюрпризи.

Анастасія думала, що це просто втома. Але відпустка біля моря тільки погіршила справи. Дівчина, що завжди скептично ставилась до емоційного вигорання, сама стала його жертвою. Іронія корпоративної долі.

“Як боротись з емоційним вигоранням” — гуглить Анастасія. Результат з’явився швидше, ніж очікувалось.
_________________________________________________________

ITEAHub MeetUp: Як подолати емоційне вигорання без мотузки та мила - це місце, де ви навчитесь віднаходити в собі мотивацію та запал до дій. Не варто вважати вигорання невирішуваною проблемою або ж ознакою близької старості. Це лише стан, якого можна позбутись власними зусиллями.

На заході на вас чекає:
- розбір трирівневої моделі емоційного вигорання, завдяки якій ви зможете визначити, чи відноситесь до групи ризику;
- розгляд моделі балансу робочого навантаження, яка допоможе визначити дії та вчинки, від яких потрібно утриматись для уникнення вигорання;
- система персональної мотивації, яку використовують для визначення власних пріоритетів у виборі професії.
_________________________________________________________

Спікер 🎤
Валентин Кім — психолог с 20-ти річним досвідом, бізнес-тренер. Сфера практичних знань – соціальна та поведінкова психологія. 
Близько 10 років працював с бізнесі в структурах HR, в продажах, в підрозділах по аналітиці поведінки клієнтів.Експерт на телевізійних розважальних та інформаційно-аналітичних програмах на телеканалах: Україна, Інтер, 5 канал, Прямий канал, 1+1 та інші. Ведучий блога на сайті TSN.ua по напрямку невербальної та поведінкової психології.
_________________________________________________________

Вартість квитків:
ранні пташки - 200 грн;
сплячі сови - 250 грн;

Початок о 19: 00;
Тривалість - 3 години з перервою;
Початок реєстрації з 18:30;
Мова заходу - російська;

Про формат
ITEAHub MeetUp – це зустріч однодумців та професіоналів. Під час актуальних доповідей топових експертів, у активних обговореннях ви зможете пройти шлях від формування сміливої ідеї до її реального втілення.

Квитки купуйте на сайті:
https://emotions.ticketforevent.com/