Iteahub

Lviv, Героев УПА, 80, 3й этаж
27 February in 19:00
250 грн

Кожен PM або Scrum Master рано чи пізно зіштовхнеться з «цим». І якщо не підготуватися до «цього» — бути біді. «Воно» переверне роботу з ніг на голову і змусить в усьому сумніватися. Єдиний вихід — вивчати «його» вже зараз. Знайомтесь, масштабування SCRUM для роботи над складними проектами!

Новий ITEAHub MeetUp присвячений тонкощам масштабування SCRUM. Будемо спілкуватися лише про важливе: — в яких випадках варто намагатися масштабувати SCRUM або будь-який інший фреймворк;— які інші принципи Agile важливі для замовників в 2019 році;— який "ідеальний" розмір команди і які компетенції нам потрібні для масштабування;— таємниця страшних слів LESS, SOS, SAFE, DAD;— за ким рішення про масштабування?— що важливо налаштувати-зробити-спланувати перед тим, як збільшувати команду
______________________________________________________
Спікер:
Анна Лаврова — Project and Process Consultant, Agile Coach з більш ніж 9-річним досвідом у керуванні проектами. За цей час була в ролі PM, Scrum master, Business Analyst, Project Coordinator, Digital Project Manager в Outsource, Outstaff, Product, Startup компаніях. Автор 5ти курсів для піемів, ейчарів та лідерів. Вела одночасно 11 проектів в Діджитал агенстві по ватерфолу. Працювала з державними проектами США, запустила кілька стартапів. Активно консультує non-IT компанії.
______________________________________________________
Вартість квитків:
Ранні пташки — 250 грн.
Сплячі сови — 300 грн.
В день івенту — 350 грн.
______________________________________________________
Початок реєстрації: 18:30.
Початок івенту:19:00.
Тривалість: 3 години з перервою.
_____________________________________________________
Про формат^
ITEAHub MeetUp – це зустріч однодумців та професіоналів. Під час актуальних доповідей топових експертів, у активних обговореннях ви зможете пройти шлях від формування сміливої ідеї до її реального втілення.