Iteahub

Lviv, Героев УПА, 80, 3й этаж
12 December in 19:00
200 грн

Ви можете найняти найкращу в світі команду розробників, кілька років писати з нуля щось проривне та абсолютно нове і… провалитись. Так буває, якщо на початку забути лише про одне — цільову аудиторію. На новому ITEAHub Workshop ми поговоримо про те, як знайти «своїх» користувачів для нового продукту!

Ви навчитесь:
- досліджувати цільову аудиторію та сегментувати її;
- розуміти тригери та ментальну поведінку користувачів;
- виокремлювати паттерни, цікаві вашій аудиторії;
- створювати «персони» користувачів на папері та онлайн-платформах.
________________________________________________________

Воркшоп буде корисним для бізнес-аналітиків, UX/UI та веб-дизайнерів, менеджерів продуктів та послуг, підприємців та власників бізнесу, маркетологів.

Спікерка 📣
Олександра Лукавецька - UX/UI & Identity designer, ментор, спікер, підприємець. Понад 6 років досвіду роботи у сфері дизайну: професійне портфоліо налічує логотипи, фірмові стилі, веб сайти, мобільні додатки. 
Працювала UX/UI ментором у GoIT, UX PRO коуч у IT Education Academy (ITEA), UX Expert у Ampli, засновниця WebIT (design and development).

Проводить майстер класи та воркшопи, двічі брала участь у Хакатоні, працює із стартапами та проводить онлайн/офлайн консультації.
________________________________________________________

Про формат:
ITEA Hub Workshop – майстер клас для девелоперів, тестувальників, керівників проектів та ін. Спрямований на здобуття практичних вмінь у програмуванні, менеджменті, бізнес аналітиці, тощо.

Початок реєстрації - 18:30

Ранні пташки - 200 грн.
Сплячі сови - 250 грн.
Квитки купуйте на сайті:
https://uxclient.ticketforevent.com/